کفپوش پارکینگ آکسون
کفپوش اپوکسی پارکینگ برای انواع پارکینگ های مسکونی، تجاری و اداری، مراکز خرید، خانه و پارکینگ های طبقاتی مناسب می باشند.
کفپوش اپوکسی پارکینگ
کفپوش صنعتی آکسون
کفپوش صنعتی آکسون یکپارچه، مستحکم و سخت، بهداشتی و زیبا
کفپوش صنعتی آکسون
کفپوش ورزشی آکسون
کفپوش ورزشی آکسون مناسب انواع ورزش ها در فضاهای داخلی و خارجی می باشد.
کفپوش ورزشی آکسون
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

کفپوش اپوکسی آکسون پیشتر به عنوان اولین و آخرین انتخاب و در واقع تنها کفپوش صنعتی که پاسخگوی نیاز های
اکثر صنایع با کاربری های متفاوت بوده، شناخته میشد، اما با توجه به قابلیت های بسیار زیاد کفپوش اپوکسی آکسون به تدریج مورد لطف و توجه معماران و طراحان صنعت ساختمان قرار گرفته و امروزه نقش بسزایی در دکوراسیون داخلی نیز ایفا می کند
.

کفپوش پلی یورتان اکسون سبک و کم حجم بوده و با توجه به (Anti Dust) بودن از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌نماید. کفپوش پلی یورتان به صورت یکپارچه و به مانند کفپوش دکوراتیو در طیف وسیعی از رنگ‌های متنوع تولید و اجرا می‌گردد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش ( Anti UV ) هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید، و به سیستم کفپوش محیط روباز (external flooring systems) معروف می باشد.

کفپوش ورزشی  آکسون به علت مطابق بودن با استاندارد های جهانی و دارا بودن کیفیت بالا، برای انواع ورزش های مختلف در تمام شرایط آب و هوایی ممکن در سراسر جهان به خوبی شناخته شده است. مقاومت کامل در برابر لغزیدن و همچنین مقاومت بسیار عالی در برابر سایش کفپوش های ورزشی اکسون را گزینه ای مناسب برای بسیاری از شته های ورزشی ساخته است.

کفپوش ورزشی پلی یورتان بر خلاف کفپوش های رولی بصورت یکپارچه و بدون درز قابل اجرا می باشد. کفپوش پلی یورتان ورزشی آکسون چسبندگی فوق العاده روی سطوح بتن، فلز و غیره دارد و در برابر مواد شیمیایی، شرایط بد آب و هوایی، گرما و سرما، اشتعال، قارچ و باکتری مقاوم می باشد. کفپوش پلی یورتان ورزشی آکسون به سهولت تمیز شده و در رنگ های مختلف قابل اجرا بوده و نگهداری از آن بسیار ارزان و ساده می باشد. 

فهرست