کفپوش پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگی به دلیل داشتن قابلیت بسیار زیاد محافظت بیشتری از سطح را داشته و قابل استفاده بر روی بسیاری از سطوح از قبیل چوب، آهن، پلاستیک، آسفالت بتن و … می باشد, و این تطبیق پذیری ویژگی خاص کفپوش پلی یورتان پارکینگی است که آن را محبوب همگان ساخته است.

ویژگی‌های کلیدی کفپوش پلی یورتان پارکینگ
مقاومت در برابر فشار

کفپوش پلی یورتان با مقاومت بالا در برابر فشار و وزن خودروها، یک گزینه ایده‌آل برای پارکینگ‌های با فعالیت تردد زیاد است.

 

ضد لغزش

ویژگی ضد لغزش این کفپوش ایمنی در پارکینگ را تضمین می‌کند و از حوادث ناشی از لغزش جلوگیری می‌کند.

مقاومت در برابر شرایط جوی

کفپوش پلی یورتان به خوبی در برابر شرایط جوی مختلف از جمله باران، برف، و آفتاب مقاومت می‌کند.

طول عمر بالا

با توجه به مقاومت به سایش و عوامل مختلف، کفپوش پلی یورتان دارای عمر طولانی است.

تابش حرارتی کم

مواد پلی یورتان باعث تابش حرارتی کمتر می‌شوند، که در مناطق گرما و جلوگیری از گرمای زیاد سطح پارکینگ موثر است.

کفپوش پپارکینگ
 اولین مزیت استفاده از کفپوش پلی یورتان محافظتی است که از سطح خود فراهم می آورد. هنگامی که کفپوش پلی یورتان اجرا می گردد آنچه که به عنوان یک مانع نفوذ ناپذیر بین عناصر و مواد مختلف و سطح پوشش داده شده لازم است را بوجود می آورد. کفپوش پلی یورتان اکسون با دارا بودن سطحی صاف و سخت مانع از جذب آب، آلودگی، گل و  دیگر دشمنان طبیعی سطوح می شود.
کفپوش پارکینگی
 
کفپوش پلی یورتان از ترکیب رزین پلی استر هیدروکسیل و هاردنر ایزوسیانات تشکیل شده است. با توجه به مقاومت عالی در برابر حلال ها، سود و اسید، از سطوح زیرین خود کاملا محافظت کرده و مانع از هر گونه آسب پذیری می گردد. این کفپوش امکان محافظت از سطح در مقابل رطوبت، روغن و اکسیداسیون را که باعث خوردگی می شود را نیز دارا است.
 
پوشش پلی یورتان دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی بوده و کاملا ضد خش میباشد و به دلیل عدم جذب روغن و حلال های مختلف در بخش تولید کارخانجات نیز بسیار عمومیت دارد، از این رو در بسیاری از صنایع مختلف از جمله صنایع چوب و کاغذ، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنعت چاپ، سوله و انبار دیگر کارخانجات صنعتی و همچنین بر روی کفپوش دکوراتیو مراکز تجاری تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد.
کفپوش های پلی اورتان پارکینگی دارای طیف وسیعی از رنگ ها بوده و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش ماندگاری بسیار بالائی دارند.

کفپوش پلی یورتان پارکینگ مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی افزایش می دهد، مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کند. کفپوش پلی یورتان پارکینگی سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌نماید. کفپوش پلی یورتان بصورت یکپارچه و به مانند کفپوش دکوراتیو در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش ( Anti UV ) هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید، و به سیستم کفپوش پارکینگی روباز (external car parking flooring systems ) مشهور می باشد. کفپوش پلی اورتان پارکینگی با ضخامت ۳ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتن را  در بر دارد. سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات این پوشش می‌باشد. according to : maris

کفپوش پلی یورتان پارکینگی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش (Anti UV) هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید، و به سیستم کفپوش پارکینگی روباز ( external car parking flooring systems ) مشهور می باشد

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0
فهرست