کفپوش پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگی به دلیل داشتن قابلیت بسیار زیاد محافظت بیشتری از سطح را داشته و قابل استفاده بر روی بسیاری از سطوح از قبیل چوب، آهن، پلاستیک، آسفالت بتن و … می باشد, و این تطبیق پذیری ویژگی خاص کفپوش پلی یورتان پارکینگی است که آن را محبوب همگان ساخته است.

 اولین مزیت استفاده از کفپوش پلی یورتان محافظتی است که از سطح خود فراهم می آورد. هنگامی که کفپوش پلی یورتان اجرا می گردد آنچه که به عنوان یک مانع نفوذ ناپذیر بین عناصر و مواد مختلف و سطح پوشش داده شده لازم است را بوجود می آورد. کفپوش پلی یورتان اکسون با دارا بودن سطحی صاف و سخت مانع از جذب آب، آلودگی، گل و  دیگر دشمنان طبیعی سطوح می شود.

کفپوش پارکینگی
 
کفپوش پلی یورتان از ترکیب رزین پلی استر هیدروکسیل و هاردنر ایزوسیانات تشکیل شده است. با توجه به مقاومت عالی در برابر حلال ها، سود و اسید، از سطوح زیرین خود کاملا محافظت کرده و مانع از هر گونه آسب پذیری می گردد. این کفپوش امکان محافظت از سطح در مقابل رطوبت، روغن و اکسیداسیون را که باعث خوردگی می شود را نیز دارا است.
 
پوشش پلی یورتان دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی بوده و کاملا ضد خش میباشد و به دلیل عدم جذب روغن و حلال های مختلف در بخش تولید کارخانجات نیز بسیار عمومیت دارد، از این رو در بسیاری از صنایع مختلف از جمله صنایع چوب و کاغذ، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنعت چاپ، سوله و انبار دیگر کارخانجات صنعتی و همچنین بر روی کفپوش دکوراتیو مراکز تجاری تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد.
کفپوش های پلی اورتان پارکینگی دارای طیف وسیعی از رنگ ها بوده و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش ماندگاری بسیار بالائی دارند.

ویژگی های کفپوش پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگ مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی افزایش می دهد، مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کند. کفپوش پلی یورتان پارکینگی سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌نماید. کفپوش پلی یورتان بصورت یکپارچه و به مانند کفپوش دکوراتیو در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش ( Anti UV ) هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید، و به سیستم کفپوش پارکینگی روباز (external car parking flooring systems ) مشهور می باشد. کفپوش پلی اورتان پارکینگی با ضخامت ۳ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتن را  در بر دارد. سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات این پوشش می‌باشد. according to : maris

کفپوش پلی یورتان پارکینگی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش (Anti UV) هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید، و به سیستم کفپوش پارکینگی روباز ( external car parking flooring systems ) مشهور می باشد

0
فهرست