کفپوش پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگی به دلیل داشتن مزایای بسیار زیاد محافظت بیشتری از سطح را داشته و قابل استفاده بر روی بسیاری از سطوح از قبیل چوب، آهن، پلاستیک، آسفالت بتن و … می باشد, و این تطبیق پذیری ویژگی خاص کفپوش پلی یورتان پارکینگی است که آن را محبوب همگان ساخته است. اولین مزیت استفاده از کفپوش پلی یورتان محافظتی است که از سطح خود فراهم می آورد. هنگامی که کفپوش پلی یورتان اجرا می گردد آنچه که به عنوان یک مانع نفوذ ناپذیر بین عناصر و مواد مختلف و سطح پوشش داده شده لازم است را بوجود می آورد. کفپوش پلی یورتان اکسون با دارا بودن سطحی صاف و سخت مانع از جذب آب، آلودگی، گل و  دیگر دشمنان طبیعی سطوح می شود. کفپوش پلی یورتان امکان محافظت از سطح در مقابل رطوبت، روغن و اکسیداسیون را که باعث خوردگی می شود را نیز دارا است. کفپوش پلی یورتان پارکینگی به دلیل عدم جذب روغن و حلال های مختلف در بخش تولید کارخانجات نیز بسیار عمومیت دارد.

کفپوش پلی یورتان پارکینگی

از ترکیب رزین پلی استر هیدروکسیل و هاردنر ایزوسیانات تشکیل شده است. با توجه به مقاومت عالی در برابر حلال ها، سود و اسید، از سطوح زیرین خود کاملا محافظت کرده و مانع از هر گونه آسب پذیری می گردد. کفپوش پلی یورتان پارکینگی امکان تولید در طیف وسیعی از رنگ ها را داشته و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید. کفپوش پلی یورتان دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی بوده و کاملا ضد خش میباشد، از این رو در بسیاری از صنایع مختلف از جمله صنایع چوب و کاغذ، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنعت چاپ، سوله و انبار دیگر کارخانجات صنعتی و همچنین بر روی کفپوش دکوراتیو مراکز تجاری تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های کفپوش پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگی مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی افزایش می دهد، مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کند. کفپوش پلی یورتان پارکینگی سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌نماید. کفپوش پلی یورتان پارکینگی بصورت یکپارچه و به مانند کفپوش دکوراتیو در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش ( Anti UV ) هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید، و به سیستم کفپوش پارکینگی روباز (external car parking flooring systems ) مشهور می باشد. کفپوش پلی یورتان پارکینگی با ضخامت ۳ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتن را  در بر دارد. سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات این پوشش می‌باشد. according to : maris

کفپوش پلی یورتان پارکینگی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش (Anti UV) هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید، و به سیستم کفپوش پارکینگی روباز ( external car parking flooring systems ) مشهور می باشد.

0