کفپوش پارکینگ خانه

کفپوش پارکینگ خانه در بین دیگر کفپوش های خانه های مدرن مورد توجه مهندسین و همچنین مالکان آن قرار دارد. از آنجائیکه سطوح و بطور خاص کف هر مجموعه ای بیشترین کاربری و از طرفی بیشترین استهلاک را نیز داراست، کفپوش ها و خصوصا کفپوش اپوکسی پارکینگ ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری ازجمله بخشهایی است که مورد توجه طراحان نو اندیش میباشد.
کفپوش پارکینگ خانه شرکت آکسون سازه آراد کفپوشی است که علاوه بر داشتن مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالا، قابلیت ضد لغزندگی، آب بندی سطوح و دیگر قابلیت های فنی، امکان طراحی و رنگ بندی بسیار متنوع را دارا بوده و می تواند پاسخگوی انواع سلیقه ها نیز باشد.
از این رو کفپوشی با مقاومت بسیار بالا که در برابر جذب هر گونه آلودگی و کثیفی اعم از رنگ، دوده، گرد و غبار، حلال های مختلف (بنزین، گازوئیل و غیره)، ضد یخ و روغن های موتور، ترمز، واسکازین، گریس و غیره مقاوم بوده و همچنین با توجه به شستشوی مکرر پارکینگ، عایق مناسبی جهت جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت بوده و خود نیز تحت تاثیر رطوبت نبوده و محیطی امن برای رشد قارچ و باکتری و غیره نگردد، به شدت ضرورت می یابد.
ساخنتار  و عملکرد کفپوش های رزینی پارکینگ خانه مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی را افزایش داده، مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به بتن جلوگیری می‌کند.
کفپوش اپوکسی و پبی یورتان پارکینگ سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌کند. کفپوش های رزینی به صورت یکپارچه و در رنگ‌ های متنوع با ضخامت های متفاوت اجرا می‌گردد.

0
فهرست