کفپوش باشگاه بدنسازی

کفپوش باشگاه بدنسازی با توجه به دارا بودن کیفیت بسیار بالا، برای انواع مکان های ورزشی از جمله در سالن بدنسازی، سالن آمادگی جسمانی، سالن اروبیک، سالن زیبایی اندام، سالن ژیمناستیک، سالن یوگا و غیره، در سراسر جهان به خوبی شناخته شده است.

مقاومت کامل در برابر لغزیدن و همچنین مقاومت بسیار عالی در برابر سایش، این  کفپوش باشگاهی آکسون را گزینه ای مناسب برای بسیاری از رشته های باشگاهی ساخته است. به علت دوام بالا و انعطاف پذیری بسیار زیاد این سیستم کفپو ش باشگاه بدنسازی ضمن محافظت از خود، از آسیب دیدگی ورزشکاران نیز جلوگیری میکند. این کفپوش مناسب انواع کاریری ها در فضاها از جمله در سالن بدنسازی، سالن اروبیک، باشگاه بولینگ، باشگاه تیراندازی، سالن های همایش و دیگر فضاهای چند منظوره نیز می باشد.

 

کفپوش باشگاه بدنسازی اکسون  از جنس AXA-Spu بصورت یکپارچه و بدون درز قابل اجر می باشد. چسبندگی فوق العاده ای بر روی سطوح بتونی، سنگ، سرامیک، چوب، آسفالت و غیره داشته و در برابر حلال ها، مواد شوینده و شیمیایی، قارچ و باکتری و اشتعال بسیار مقاوم میباشد. به سهولت تمیز شده و نگهداری آن نیز بسیار ساده و ارزان می باشد. در خط کشی و طراحی آرم و طرح های مورد نظر از مواد همجنس کفپوش که در رنگ های بسیار متنوع تولید می گردد، مطابق با سلیقه کارفرما تولید و اجرا می گردد.
کفپوش ورزشی

ویژگی های کفپوش باشگاه بدنسازی

کفپوش باشگاه بدنسازی به علت داشتن سطحی کاملا یکپارچه و قابلیت ( Anti Dust )  گرد و غبار و آلودگی را به خود جذب نمی کند.

 

 

کفپوش باشگاه بدنسازی مطابق استاندارد DIN دارای بالاترین میزان نیرو در جذب ضربه می باشد.
کفپوش باشگاه بدنسازی کاملا منعطف بوده و به دلیل اصطکاک و گیرایی بالا از سر خوردن و آسیب دیدن ورزشکاران پیشگیری می کند.
کفپوش باشگاه بدنسازی در برابر نیروهای دینامیکی و استاتیکی مقاومت بسیار خوبی داشته و دارای دوام و طول عمر بالا می باشد.

فهرست