کفپوش ورزشی یکی از اجزای حیاتی در ساختار زیربنای مکان‌های ورزشی است که نه تنها به ایمنی و کارایی ورزشکاران کمک می‌کند بلکه زیبایی و استانداردهای بهداشتی مکان را نیز بهبود می‌بخشد. در این متن، به بررسی ویژگی‌ها، مزایا، انواع، و کاربردهای کفپوش ورزشی خواهیم پرداخت.

کفپوش آکسون

کفپوش ورزشی

کفپوش ورزشی یکپارچه و رولی شرکت آکسون سازه آراد به علت مطابق بودن با استاندارد های جهانی و دارا بودن کیفیت بالا، برای انواع ورزش های مختلف در تمام شرایط آب و هوایی ممکن در سراسر جهان به خوبی شناخته شده است. کفپوشهای ورزشی اکسون در برابر لغزیدن و همچنین مقاومت بالایی در برابر سایش  را گزینه ای مناسب برای بسیاری از شته های ورزشی ساخته است. به علت دوام بالا و ویژگی الاستیکی این سیستم کفپوش برای همه نوع ورزش استفاده می گردد. انعطاف پذیری و جذب ضربه در کفپوش به حدی است که از آسیب پذیری ورزشکاران جلوگیری می کند. کفپوش های ورزشی آکسون سازه آراد مناسب انواع کاریری ها در فضاهای داخلی و خارجی (سرپوشیده و روباز) از جمله در سالن ورزشی فوتسال، سالن هندبال، سالن بسکتبال، سالن والیبال، باشگاه ایروبیک، باشگاه ژیمناستیک، باشگاه پینگ پنگ، سالن بدنسازی، سالن های های غذاخوری مدارس و دیگر فضاهای چند منظوره می باشد.

کفپوش ورزشی پلی یورتان اکسون بصورت یکپارچه و بدون درز قابل اجر میباشد. چسبندگی فوق العاده ای روی سطوح بتنی، سنگ، سرامیک، آسفالت و غیره داشته و در برابر حلال ها، مواد شوینده و شیمیایی، قارچ و باکتری و اشتعال مقاوم میباشد. به سهولت تمیز شده و نگهداری آن نیز بسیار ارزان و ساده می باشد. جهت خط کشی و طراحی بر روی کفپوش ورزشی اکسون از موادی همجنس استفاده گردیده و در رنگ های مختلف مطابق با سلیقه کارفرما قابل اجرا می باشد.

قابلیت های کفپوش ورزشی

کفپوش های ورزشی آکسون سازه آراد مطابق استاندارد DIN دارای بالاترین میزان نیرو در جذب ضربه بوده و درای قابلیت برگشت پذیری سریع توپ میباشد. کفپوش یکپارچه ورزشی سطحی کاملا مسطح داشته و دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده می باشد. کفپوش های منحصر بفرد ورزشی ما در برابر نیروهای دینامیکی و استاتیکی مقاومت بسیار خوبی دارشته و به دلیل اصطکاک و گیرایی بالا از سر خوردن و آسیب دیدن ورزشکاران جلوگیری میکند.

"<yoastmark

"<yoastmark

کفپوش زمین تنیس / tennis court

axaco.ir - کفپوش زمین تنیس 16
کفپوش زمین تنیس / tennis court

"<yoastmark

0
فهرست