کفپوش سالن تولید کارخانجات

کفپوش سالن تولید کارخانجات، متناسب با نوع فعالیت صنعتی در هر کارخانه ای ای در نظر گرفته می شود. با توجه به کاربری خاص در هر صنعتی، قطعا یک نوع کفپوش به تنهایی برای تمام کارخانجات مناسب نمی باشد. خواه شما نیاز به کفپوش سالن تولید برای کارخانه خودرو سازی، هواپیما سازی، الکترونیک، کارگاه های قطعه سازی، فرآوری مواد غذایی، فروشگاه مواد غذایی، آزمایشگاه داشته باشید و یا در هر محیط دیگر، شرکت آکسون سازه آراد راه حل و پوششی متناسب با نیاز شما را ارائه خواهد داد.

برای مثال کفپوش سالن تولید کارخانه مبل سازی و قطعات دکوراتیو و تزئینی مجموعه ای صنعتی، تا حد زیادی در ترکیب و زیبایی شناسی در تضاد با کفپوش صنعتی مقاوم در برابر اسید و درجه حرارت و رطوبت بالای یک اتاق باتری در واحد تولید می باشد.

کفپوش های مناسب سالن تولید کارخانجات

کفپوش‌های اپوکسی آکسون در برابر مواد شیمیایی مانند روغن واسید، مقاوم هستند و تمیز کردن آن‌ها آسان است و در اثر تردد بر روی آن، فرسوده نمی‌شوند به همین دلیل برای کاربردهای تجاری و صنعتی بسیار مناسب هستند. بر خلاف کف‌های بتنی، کفپوش‌های اپوکسی با یک نشت کوچک مواد شیمیایی مانند روغن خراب نمی‌شوند.

پوشش‌های اپوکسی به طرز فوق‌العاده‌ای به کف بتن چسبیده و در برابر نشت و حتی دربرابر مواد شیمیایی سخت مقاومت می‌کنند.

کفپوش‌های پلی یورتان آکسون دارای مقاومت‌های مکانیکی بالا و انعطاف‌پذیری مناسب در برابر تنش‌های محیطی بوده به همین دلیل احتمال بروز ترک خوردگی در کفپوش پلی‌یورتان بسیار کم می‌باشد. کفپوش پلی‌اورتان را می‌توان به عنوان لایه محافظ کف‌های بتنی یا فلزی در برابر عوامل جوی یا به عنوان یک کفپوش مستقل با ویژگی‌های منحصر به فرد مورد استفاده قرار داد.

فهرست