کفپوش تعمیرگاه خودرو

کفپوش تعمیرگاه خودرو کفپوشی زیبا , مقاوم در برابر سایش و فرسودگی و یکی از سیستم های دکوراتیو پر ترافیک ما می باشد. با حفظ قابلیت برخی از بادوام ترین لایه نهایی سوالی باقی نمی گذارد که این سیستم  کفپوش تعمیرگاه خودرو انتخاب تعمیر گاه های تخصصی خودرو و دیگر تاسیسات و مکانهایی است که تردد و استفاده خودرو هرگز در آنها پایان نمی پذیرد.

از هواپیما گرفته، قطار ها، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها و … همه نوع وسایل نیاز به مراقبت منظم دارند و این به معنی ایجاد فراوانی گریس، روغن، سوخت و حلال ها در محیط می باشد . بدون سیستم کفپوش مناسب، خلل و فرج موجود در سطوح بتنی در تعمیرگاه مرکزی اتومبیل ها امکان جذب مواد شیمیایی را داشته و آلودگی دائمی و ثابت را ایجاد می کند.  و تهدیدی است برای به مخاطره کشیدن امنیت. بدین خاطر است که سیستم  کفپوش تعمیرگاه ماشین ضد لغزندگی و ضد جذب آلودگی ما در بسیاری از محیط ها عمومیت دارند.

خواه شما به سیستمی برای یک فرودگاه، کارخانه ماشین سازی، تعمیرگاه خودرو، نمایشگاه و نماییندگی اتومبیل، پادگان نیروی نظامی، ایستگاه راه آهن و خواه دیگر مراکز اصلی حمل و نقل نیاز داشته باشید، راه حلهای ما امنیت بلند مدت و زیبایی بی خدشه و دست نخورده ای که به دنبال آن هستید را به شما خواهند داد.

ویژگی های کفپوش تعمیرگاه

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک تعمیرگاهی ضد جرقه و الکتریسیته ساکن می باشد.
کفپوش یکپارچه تعمیرگاهی گریس، روغن و را به خود جذب نمی کند.
کفپوش پلی یورتان تعمیرگاهی ضد لغزندگی بوده و هزینه های نگهداری آن نیز بسیار پایین است.
کفپوش رزینی تعمیرگاه خودرو کاملا ( Anti Dust ) بوده و هرگز گرد و غبار را به خود جذب نمی کند.

کفپوش تعمیرگاه خودرو اپوکسی و پلی یورتان همواره به عنوان اصلی ترین محافظ سطوح از سایش، فرسایش و خوردگی می باشد. و از هرگونه آسیب پذیری سطوح زیرین جلوگیری کرده و به دلیل عدم جذب هر ماده دیگری، از خود کفپوش نیز محافظت می کند.

سیستم کفپوش های اپوکسی بصورت یکپارچه و بدون درز قابل اجرا است. چسبندگی فوق العاده روی سطوح بتن، فلز و غیره دارد. و در برابر مواد شیمیایی، شرایط بد آب و هوایی، گرما و سرما، اشتعال، قارچ و باکتری مقاوم می باشد.

 

 

فهرست