کفپوش آشیانه هواپیما

کفپوش آشیانه هواپیما کفپوشی زیبا، مقاوم در برابر سایش و فرسودگی و یکی از سیستم های دکوراتیو پر ترافیک ما می باشد. پوشش های رزینی آشیانه هواپیما با حفظ برخی قابلیت ها به عنوان بادوام ترین لایه نهایی مابین دیگر کفپوشها می باشد. این سیستم کفپوش صنعت هوایی و هواپیما سازی و حمل ونقل، انتخاب ترمینال های هوایی، سالن نمایشگاه ها، ایستگاه های راه آهن و مترو، تعمیر گاه های تخصصی هواپیما و دیگر تاسیسات صنعت هوایی می باشد.

هواپیما ها، قطار ها، اتومبیل ها، موتور سیکلت ها و دیگر وسایل نقلیه نیاز به مراقبت منظم دارند و این به معنی ایجاد فراوانی گریس، روغن، سوخت و حلال ها در محیط می باشد. بدون سیستم کفپوش مناسب، خلل و فرج موجود در سطوح بتنی در خودرو سازی امکان جذب مواد شیمیایی را داشته و آلودگی دائمی و ثابت را ایجاد می کند. این آلودگی ها تهدیدی است برای به مخاطره کشیدن امنیت. بدین خاطر است که سیستم های کفپوش اپوکسی و پلی یورتان خودرو سازی ضد لغزندگی و ضد جذب آلودگی ما در بسیاری از محیط ها عمومیت دارند.

ویژگی های کفپوش آشیانه هواپیما

کفپوش آنتی استاتیک آشیانه ضد جرقه و الکتریسیته ساکن و همچنین در برابر انفجار مقاوم می باشد. پوشش یکپارچه رزینی آشیانه دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده نیز می باشد. این پوشش ضد لغزندگی بوده و هزینه های نگهداری آن نیز بسیار پایین است. کفپوش های آشیانه هواپیما کاملا ( Anti Dust ) بوده و هرگز گرد و غبار را به خود جذب نمی کند.
کفپوش کانداکتیو آشیانه کارآمد ترین و مناسب ترین کفپوش برای محیط هایی است که در معرض بار الکتریکی می باشند. در فضای کاری الکترونیکی محافظت از قطعات حساس و تجهیزات الکتریکی در برابر تجمع بار الکتریکی امری حیاتی است. آکسون سازه آراد با تولید محصولات کفپوش آنتی استاتیک آشیانه هواپیما توسعه یافته و مدرن، به واسطه تخلیه امن و صحیح بار الکتریکی به زمین از تجمع بار الکتریکی مضر و از بین بردن اجزا و قطعات دستگاه های حساس و آسیب رساندن به کاربرها جلوگیری می کند.

 

فهرست