کفپوش آشیانه هواپیما

کفپوش آشیانه هواپیما

کفپوش آشیانه هواپیما کفپوشی زیبا، مقاوم در برابر سایش و فرسودگی و یکی از سیستم های دکوراتیو پر ترافیک ما می باشد. کفپوش آشیانه هواپیما با حفظ برخی قابلیت ها به عنوان بادوام ترین لایه نهایی مابین دیگر کفپوش ها می باشد. این سیستم کفپوش صنعت هوایی و هواپیما سازی و حمل ونقل، انتخاب ترمینال های هوایی، سالن نمایشگاه ها، ایستگاه های راه آهن و مترو، تعمیر گاه های تخصصی هواپیما و دیگر تاسیسات صنعت هوایی می باشد.

از هواپیما گرفته , قطار ها , اتومبیل ها , موتور سیکلت ها و . . . همه نوع وسایل نیاز به مراقبت منظم دارند و این به معنی ایجاد فراوانی گریس، روغن، سوخت و حلال ها در محیط می باشد. بدون سیستم کفپوش مناسب، خلل و فرج موجود در سطوح بتنی در خودرو سازی امکان جذب مواد شیمیایی را داشته و آلودگی دائمی و ثابت را ایجاد کرده و تهدیدی است برای به مخاطره کشیدن امنیت. بدین خاطر است که سیستم های کفپوش اپوکسی و پلی یورتان خودرو سازی ضد لغزندگی و ضد جذب آلودگی ما در بسیاری از محیط ها عمومیت دارند.

ویژگی های کفپوش  آشیانه هواپیما

کفپوش های آشیانه هواپیما  ضد جرقه و الکتریسیته ساکن و همچنین در برابر انفجار مقاوم می باشد. کفپوش آشیانه هواپیما دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده نیز می باشد. کفپوش آشیانه ضد لغزندگی بوده و هزینه های نگهداری آن نیز بسیار پایین است. کفپوش های آشیانه هواپیما کاملا ( Anti Dust ) بوده و هرگز گرد و غبار را به خود جذب نمی کند.

کفپوش آشیانه هواپیما