کفپوش کارخانه لبنی

کفپوش کارخانه لبنی کفپوشی منحصر به فرد در صنایع غذایی است. مقاومت در برابر لغزش و مقاومت کششی بالا به ویژه برای ایمنی پرسنل بسیار مهم است. خواه مناطق تخلیه تانکر شیر، چیلر و محل ذخیره سازی، اتاق تولید و پاستوریزاسیون و یا حتی در گرمخانه، کفپوش کارخانه شیر همواره خطرات لغزش و سرخوردگی را در خود دارد.

رطوبت محیط، کف مرطوب مخلوط با چربی ها و روغن ها شرایط مناسبی برای حادثه لغزش و سرخوردن وسقوط ایجاد می کنند. سیستم کفپوش کارخانه لبنی با شرایط سخت فضای کارخانه لبنی به طور کامل سازگار است.

کفپوش کارخانه لبنی ( تولیدی شیر، پنیر، کره، خامه و … ) بطور مداوم با خطر لغزش و سرخوردن و سقوط مواجه است. کف بتنی ضعیف و بدون پوشش موجب جذب چربی های آلی اسیدی، لاکتوز، پروتئین های لبنی و مواد زائد به عمق اسلب بتنی می شود و باعث صدمه زدن بیشتر به بتن می شود. علاوه بر این، لرزش ماشین آلات تولیدی بزرگ و همچنین تردد منظم لیفتراک می تواند ساختار یک کف کارخانه لبنی در معرض خطر را تضعیف کند. کفپوشی مناسب برای کارخانجات لبنی نه تنها باید پاسخگوی این نیاز باشد، بلکه یک دوره عمر استثنایی فراهم می کند. سیستم کفپوش های کارخانه لبنی شرکت آکسون سازه آراد به نحوی ویژه برای رسیدگی به تمام این نیازها و حتی بیشتر طراحی شده است.

سیستم کفپوش رزینی ما برای ایجاد یک محیط امن برای تجهیزات کارخانه لبنی و پرسنل آن فرموله شده است. شرایط متناوب محیط خشک و یا مرطوب تولید همیشه در حال تغییر است. ماهیت اسیدی لبنیات، همراه با استفاده زیاد تجهیزات، نیازمند استفاده از پوشش های کف با دوام است که وموجب افزایش ایمنی و تسهیل در تمیز کردن بوده و محیط امن بهداشتی را نیز فراهم می آورد.

ویژگی های کفپوش کارخانه لبنی

کفپوش رزینی کارخانه لبنی داراری سطوحی یکپارچه و بی درز می باشد که کاملا از معاهدات و قوانین علوم بهداشتی پیروی می کند
کفپوش کارخانه لبنی دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده در آژانس حفاظت محیطی می باشد.

هزینه های نگهداری کفپوش کارخانجات صنایع شیر بسیار پایین است.

کفپوش کارخانجات لبنی کاملا ( Anti Dust ) بوده و هرگز گرد و غبار را به خود جذب نمی کنذ

فهرست