کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی

با توجه به ظرفیت بالای تولید در صنایع غذایی و آشامیدنی زمانی که به کفپوش تاسیسات می رسیم با دسته ای از چالش های منحصر به فرد خود مواجه خواهیم شد. در محیطی با رطوبت دائمی، نوسان دمای بسیار زیاد و فشار بالا، کفپوش اپوکسی صنایع غذایی مجبور به پایداری و مقاومت در برابر خوردگی و آسیب های جدی میباشد.

روغن غلات و سبزیجات، خون و چربی حیوانات، محصولات لبنی و شکر همگی حاوی اسید هایی میباشند که میتواند باعث آسیب پذیری و خوردگی کف گردد. برخی مواد غذایی و آشامیدنی، شوینده های قوی شیمیایی و مواد ضدعفونی کننده حاوی حلالهای صنعتی، عوامل دیگری هستند که کفپوش  را در معرض نمک ها و ترکیبات قلیایی با غلظت بالا قرار می دهند.
همچنین در معرض برخورد های سخت فیزیکی ناشی از بارگیری سنگین، تررد لیفتراک ها، گاری های چرخ دار استیل و دیگر گاریهای سنگین که بر روی کف کشیده می شوند نیز می باشند.
در نهایت امر کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی باید قابلیت محافظت حد اکثری از سطوح در شرایط مختلف محیط را دارا باشند.
کفپوش اپوکسی صنعتی یکی از مقاوم ترین، پر کاربرد ترین و همچنین به دلیل تنوع بسیار زیاد از لحاظ کیفیت مواد و رنگ، زیباترین کفپوش رزینی و صمغی است که کاربرد بسیار وسیعی در صنایع غذائی دارد.
فرسودگی و استهلاک، ساییدگی و خراشیدگی ناشی از استفاده روغن ها و دیگر مشخصه های شیمیایی در بسیاری از کارخانجات صنعتی، تولیدی ضرورت استفاده از کفپوشی صنعتی که در برابر شستشو و استعمال پایدار و مقاوم باشد را ایجاد می کند.

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

www.axaco.ir-کفپوش اپوکسی و پلی یورتان صنایع غذائی-پروتئین و محصولات دریائی_Copy3
کفپوش کارخانه پروتئینی

"<yoastmark

"<yoastmark

 

فهرست