کفپوش کانداکتیو

کفپوش کانداکتیو کارآمد ترین و مناسب ترین کفپوش برای محیط هایی است که در معرض بار الکتریکی می باشند. در فضای کاری الکترونیکی محافظت از قطعات حساس و تجهیزات الکتریکی در برابر تجمع بار الکتریکی امری حیاتی است. آکسون سازه آراد با تولید محصولات کفپوش آنتی استاتیک توسعه یافته و مدرن، به واسطه تخلیه امن و صحیح بار الکتریکی به زمین از تجمع بار الکتریکی مضر و از بین بردن اجزا و قطعات دستگاه های حساس و آسیب رساندن به کاربرها جلوگیری می کند.
کفپوش اپوکسی کانداکتیو بدون درز بوده و این سیستم خود تراز با از بین بردن ترک و شکاف امکان تجمع خاک،گرد و غبار را به شدت کاهش می دهد. ویژگی های عاری بودن از جذب گرد و غبار و سهولت در تعمیر و نگهداری کفپوش آنتی استاتیک، این سیستم را برای محیط اتاق تمیز کاملا مناسب ساخته است. پیشنهاد ما برای دستیابی به مقاومت حداکثری مورد نیاز محیط های الکترونیکی استفاده از سیستم کفپوش آنتی استاتیک می باشد.

ویژگی های کفپوش کانداکتیو

کفپوش آنتی استاتیک کانداکتیو اکسون ضد جرقه و الکتریسیته ساکن می باشد. با توجه به آنتی باکتریال بودن هیچگونه آلودگی ( میکروب و باکتری و غیره ) در آن نفوذ نمی کند. همچنین کاملا ( Anti Dust ) می باشد و هرگز گرد و غبار را به خود جذب نمی کند. کفپوش آکانداکتیو کاملا امن و ضد لغزندگی بوده و شرایط و هزینه های نگهداری آن نیز بسیار آسان و پایین است.

 

 

 

فهرست