کفپوش اتاق تمیز / clean room

کفپوش اتاق تمیز / clean room مراکز تولید دارو نیازمند کارایی و طول عمری بالا می باشد، آنچنان که در دیگر بخش های صنعت دارویی است. سیستم کفپوش کلین روم دارویی باید به نحوی طراحی، فرموله و اجرا گردد که با شرایط سخت و تردد بسیار زیاد محیط هایی که به صورت تمام وقت (شبانه روز) در حال استفاده می باشد تطبیق داشته باشد.
آکسون سازه آراد سیستم کفپوش دارویی را اختصاصا جهت کلین روم های دارویی، بسته بندی دارو، اتاق های استریل، ریکاوری اتاق عمل و دیگر مکانهایی که بهداشت در اولویت قرار دارد را پیشنهاد می دهد .

مزایای سیستم کفپوش اتاق تمیز / clean room

کفپوش‌های دارویی آکسون داراری سطوحی بی درز که کاملا از معاهدات و قوانین علوم بهداشتی پیروی می کند
سهولت در پاکسازی سطوح کفپوش دارویی
کفپوش آنتی باکتریال دارویی دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده در آژانس حفاظت محیطی می باشد
کفپوش کلین روم دارویی پوشش یکپارچه کف و دیوار ایجاد می کند.
مقاومت لایه ی پوشش نهایی در جذب مواد داروسازی
کفپوش داروسازی در برابر پارگی و پکیدگی مقاوم می باشد.
کفپوش اتاق تمیز / clean room در برابر حلال ها و ضد عفونی کننده ها و دیگر مواد شوینده شیمیایی مقاوم می باشد
کفپوش داروسازی کاملا امن و ضد لغزندگی است.

 

کفپوش‌های دارویی آکسون دارای مقاومت در برابر لغزش هستند که می‌توانند از لغزش و افتادن جلوگیری کند. برخی از آن‌ها خواص کنترل ایستا را ارائه می‌دهند و بیشتر آن‌ها دارای درجه آتش سوزی “خود خاموش” هستند. به طور طبیعی، کف‌های رزینی باعث رشد کپک‌های مضر نمی‌شوند‌، با این حال مواد افزودنی ضد میکروبی اضافی می‌تواند به مهار بیشتر گسترش عوامل بیماری‌زا کمک کند. این عوامل و سایر عوامل به حفظ ایمنی کارمندان و ساختار شما کمک می‌کنند. معمولا در محیط‌های دارویی و درمانی، مناطقی وجود دارند که بیشتر اوقات مرطوب است. تیم متخصص ما می‌تواند بافت موجود را با اضافه نمودن افزودنی ضد لغزش تکمیل کند. این به کفپوش لعاب اضافه می‌دهد تا سطح کف حتی در مرطوب‌ترین شرایط نیز دربرابر لغزش و سقوط محافظت بهتری داشته باشد.

 

فهرست