کفپوش بیمارستانی

 کفپوش بیمارستانی باید به نحوی طراحی، فرموله و اجرا گردد که با شرایط سخت و تردد بسیار زیاد محیط هایی که به صورت تمام وقت ( شبانه روز ) در حال استفاده می باشد تطبیق داشته باشد. آکسون سازه آراد سیستم کفپوش یکپارچه اپوکسی دراوئي را اختصاصا جهت محیط های بیمارستانی، مراکز درمانی، ساختمانهای بهداشتی، بهیاری، مراکز توانبخشی و دیگر مکانهایی که بهداشت در اولویت قرار دارد را پیشنهاد می دهد.

امروزه بیمارستان‌ها و مراکز مراقبت‌های حاد نیاز به کفپوش‌های با عملکرد بالا دارند تا بتوانند در برابر چالش برانگیزترین مشکلات محیط‌های داخلی مقاومت کنند. بهداشت، دوام و نگهداری آسان، مهمترین موارد برای مراقبت‌های ویژه است و در کنار آن، طراحی‌ آرامش بخش، مدیریت صدا و راحتی زیر پا در مناطق پرستاران، ویزیتورها و بیماران در حال استراحت، از ویژگی‌های کفپوش دارویی آکسون می‌باشد.
طبق تحقیقات بعمل آمده، کف بیمارستان‌ها اغلب به عنوان منبع بالقوه عفونت محسوب می‌شوند. همچنین، عوامل بیماری‌زا می‌توانند از سطح کف به دست‌ها و سایر سطوح در سراسر اتاق بیمارستان گسترش یابند.
حفظ سلامت و ایمنی بیماران، کادر درمان و اعضای خانواده، ضروری است و باید هنگام تعیین، تهیه، طراحی و ساخت امکانات بهداشتی درمانی مورد توجه قرار گیرند. انتخاب کفپوش مرکز درمانی با توجه به گستردگی آن و اینکه با کلیه فعالیت‌های موجود در محیط درمانی در تماس است، امری کلیدی می‌باشد.

مزایای کفپوش بیمارستانی

کفپوش یکپارچه آنتی باکتریال بیمارستانی اکسون داراری سطوحی بدون درز است که کاملا از معاهدات و قوانین علوم بهداشتی پیروی می کند.
کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده در آژانس حفاظت محیطی می باشد.
کفپوش رزینی بیمارستان پوشش یکپارچه کف و دیوار ایجاد می کند
لایه ی نهایی کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی در برابر جذب مواد بیمارستانی (بتادین و غیره ) مقاوم می باشد.
کفپوش بیمارستانی در برابر پارگی و پکیدگی مقاوم می باشد
کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی در برابر حلال ها و ضد عفونی کننده ها و دیگر مواد شوینده شیمیایی مقاوم می باشد
کفپوش های بهداشتی بیمارستان کاملا امن و ضد لغزندگی است و به علت عدم جذب هیچگونه آلودگی به سهولت تمیز و ضد عفونی می گردد.

 

فهرست