کفپوش آزمایشگاه

کفپوش آزمایشگاه در مراکز تشخیصی و بهداشتی می بایست دارای قابلیت منحصر می باشد. این کفپوش ضمن کارایی در شرایط آزمایشگاهی، از تمامی شرایط و ضوابط محیط های بهداشتی نیز پیروی کرده و همچنین دارای طول عمری بالا باشد. آنچنان که در صنایع بهداشتی، دارویی و بیمارستانی است. سیستم کفپوش آزمایشگاهی دارویی و بیمارستانی باید به نحوی طراحی، فرموله و اجرا گردد که با شرایط سخت و تردد بسیار زیاد محیط هایی که به صورت تمام وقت (شبانه روز) در حال استفاده می باشد تطبیق داشته باشد.

کاربری کفپوش آزمایشگاه

آکسون سازه آراد این سیستم را اختصاصا جهت آزمایشگاه های بیمارستانی، آزمایشگاه تشخیص طبی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک، آزمایشگاه تشریح، آزمایشگاه پزشکی، آزمایشگاه تشخیصی، مراکز دارویی و درمانی، ساختمانهای بهداشتی، بهیاری مراکز توانبخشی  و دیگر مکانهایی که بهداشت در اولویت قرار دارد را پیشنهاد می دهد.

 

مزایای سیستم کفپوش آزمایشگاه

پوشش های رزینی آزمایشگاه دارای سطوحی کاملا بی درز بوده که از معاهدات و قوانین علوم بهداشتی پیروی می کند.
کفپوش پلی یورتان آزمایشگاهی به سهولت پاک و تمیز می گردد و کاملا امن و ضد لغزندگی است.
کفپوش رزینی دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده در آژانس حفاظت محیطی می باشد و در برابر مواد آزمایشگاهی مقاوم بوده و هیچگونه ماده ای را به خود جذب نمیکند.
کفپوش اپوکسی آزمایشگاهی به صورت پوشش یکپارچه از کف تا به دیوار امتداد می یابد و در برابر پارگی و پکیدگی مقاوم می باشد و در برابر حلال ها و ضد عفونی کننده ها و دیگر مواد شوینده شیمیایی نیز مقاوم می باشد.

 

فهرست