کفپوش پمپ بنزین

کفپوش پمپ بنزین مقاومترين، سخت ترين، با دوام ترين و در عين حال مقرون به صرفه ترین پوشش بتنی است که همواره موره توجه بزرگان صنعت نفت و گاز در ایران بوده است. استفاده از روکشي بسیار سخت و مقاوم از جنس خود بتن، موجب افزایش مقاومتی مناسب در برابر تنش ها، سايشها، خورنده ها و حلال ها ( بنزین، نفت، گازوئیل و غیره )، تغيرات دمایی و سايرعوامل فرسايشی گشته و از بتن زيرين خود نیز محفاظت می کند. بتن از پر کاربردترین مصالح ساختمانی است. ویژگی اصلی بتن سخت صنعتی ارزان بودن و در دسترس بودن مواد اولیه آن است.

بتن سخت صنعتی اکسون به طور کلی محصولی است که از اختلاط آب با سیمان آبی و سنگدانه‌ های مختلف در اثر واکنش آب با سیمان در شرایط محیطی خاصی حاصل می‌شود و دارای ویژگیهای منحصر بفر می باشد. نقل از ویکی
کفپوش های پمپ بنزین علاوه بر مناسب بودن برای جایگاه های سوخت بنزین و گاز، برای پارکینگ های مسکونی , تجاری, اداری و عمومی ( طبقاتی)، طراحی و اجرای انواع کفپوشهای صنعتی ضد سایش اعم از  بتن سخت سوله، بتن سخت کارخانه صنعتی، بتن سخت سردخانه صنعتی، بتن سخت برای محيطهای بهداشتی، محوطه، انبار و … نیز بسیار مناسب و کارآمد و است.

0
فهرست