کفپوش بتن سخت صنعتی

کفپوش بتن سخت صنعتی ( هارد بتن ) مقاومترين، سخت ترين، با دوام ترين و در عين حال مقرون به صرفه ترین پوششی است که همواره موره توجه صنایع بوده است. استفاده از روکشي بسیار سخت و مقاوم از جنس خود بتن، موجب افزایش مقاومت سطح می گردد. این پوشش در برابر تنش ها، سايشها، خورنده ها و حلال ها، تغيرات دمایی و ساير عوامل فرسايشی از بتن زيرين خود نیز محفاظت کند.

بتن از پر کاربردترین مصالح ساختمانی است. ویژگی اصلی بتن سخت صنعتی اکسون ارزان بودن و در دسترس بودن مواد اولیه آن است. تولید انواع بتن سخت صنعتی با استفاده از حرارت، بخار، اتوکلاوم، تخلیه هوا، فشار هیدرولیکی ویبره و قالب انجام می‌گیرد. کفپوش بتن سخت صنعتی از اختلاط آب با سیمان و سنگدانه‌ های بسیار مقاوم ساخته شده است. این ترکیب در اثر واکنش آب با سیمان در شرایط محیطی خاصی قوام یافته و استحکام لازم حاصل می‌گردد و دارای ویژگیهای منحصر بفر می باشد. نقل از ویکی
بتن سخت صنعتی علاوه بر مناسب بودن برای پارکینگ های مسکونی , تجاری, اداری و عمومی (طبقاتی)، جهت طراحی و اجرای انواع کفپوشهای صنعتی ضد سایش اعم از  بتن سخت سوله، بتن سخت کارخانه صنعتی، بتن سخت سردخانه صنعتی، بتن سخت برای محيطهای بهداشتی، محوطه، انبار و … نیز بسیار مناسب و کارآمد و است.

0
فهرست