کفپوش صنعتی یکی از مهمترین عناصر در طراحی و ساخت ساختمان‌های صنعتی و تجاری است. این نوع کفپوش‌ها به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارند، مانند مقاومت بالا در برابر فشار، خوردگی، سایش و حرارت، برای محیط‌های صنعتی و تجاری مناسب هستند. در این مقاله، به بررسی انواع کفپوش صنعتی و مزایا و معایب هر یک از آن‌ها پرداخته می‌شود

کفپوش انبار

ویژگی‌های کفپوش صنعتی

مقاومت در برابر فشار و ضربه

 کفپوش صنعتی از مواد مقاوم به فشار و ضربه ساخته می‌شود تا بتواند در مقابل بارهای سنگین و شرایط صنعتی سخت مقاومت کند.

ضد لغزش

یکی از ویژگی‌های حیاتی کفپوش صنعتی، داشتن سطح ضد لغزش است که در جلوگیری از حوادث ناشی از لغزش و سقوط تأثیرگذار است.

مقاومت حرارتی

کفپوش صنعتی می‌تواند در برابر دماهای بالا و تغییرات حرارتی مقاومت نشان دهد و از تأثیرات حرارتی در طول زمان جلوگیری کند.

آسانی در نگهداری

این کفپوش‌ها برای نگهداری آسان طراحی شده‌اند تا بتوانند به راحتی تمیز شوند و نیاز به نگهداری مداوم را کاهش دهند.

مقاومت شیمیایی‌

 برخی از انواع کفپوش صنعتی مقاومت بالایی در برابر تماس با مواد شیمیایی دارند که این ویژگی آنها را برای صنایع با این نوع خطرات مورد استفاده قرار می‌دهد.

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش صنعتی هر مجموعه ای متناسب با نوع صنعت متفاوت بوده و قطعا یک نوع آن به تنهایی برای همه نوع صنایع مناسب نمی باشد. به عنوان مثال کفپوش اتاق تعویض لباس کارمندان مجموعه صنعتی، تا حد زیادی در ترکیب و زیبایی شناسی در تضاد با کفپوش اپوکسی صنعتی مقاوم در برابر اسید و درجه حرارت و رطوبت بالای یک اتاق باتری در واحد تولید می باشد.

فرسودگی و استهلاک، ساییدگی و خراشیدگی ناشی از استفاده روغن ها و دیگر مشخصه های شیمیایی در بسیاری از کارخانجات تولیدی ضرورت استفاده از کفپوشی صنعتی که در برابر شستشو و استعمال پایدار و مقاوم باشد را ایجاد می کند. کفپوش صنعتی ساختمان ها و تاسیسات تولیدی نیازمند آن است که هم در مقابل مواد شیمیایی مقاوم باشد و هم به سادگی تمیز گردد. کفپوش های صنعتی آکسون سازه آراد همه این نیاز ها را تحقق خواهد بخشید.

پپیشنهادات و راه حل های صنعتی ما را جستجو کنید تا برخی از ایده های کفپوش صنعتی مفید برای کاربری های مختلف خود را مشاهده کنید، و یا اجازه بفرمایید یکی از کارشناسان ما برای طراحی یک سیستم  منحصر به فرد متناسب با شرایط و بودجه شما را همراهی کند.

خواه شما برای بیمارستان، کارخانه فرآوری مواد غذایی، فروشگاه مواد غذایی، آزمایشگاه و غیره نیاز به کفپوش صنعتی داشته باشید و یا در هر محیط دیگر، ما راه حل و پوششی مناسب نیاز شما را ارائه خواهیم داد.

کفپوش صنعتی

انواع کفپوش صنایع

کفپوش بهداشتی باید به نحوی طراحی، فرموله و اجرا گردد که با شرایط سخت و تردد بسیار زیاد محیط هایی که به صورت تمام وقت (شبانه روز) در حال استفاده می باشد تطبیق داشته باشد .

 کفپوش بیمارستانی
کفپوش بهداشتی

 

کفپوش  کارخانجات تولیدی شرکت آکسون سازه آراد در برابر فرسودگی و استهلاک، ساییدگی و خراشیدگی، استفاده از روغن ها و دیگر مشخصه های شیمیایی پایدار و مقاوم می باشد.

 کفپوش رزینی
کفپوش اپوکسی صنعتی کارخانجات تولیدی

کفپوش صنایع علوم و تحقیقات و تکنولوژی باید علاوه بر مزیت امنیت بهداشتی ( آنتی باکتریال ) و اجرای آسان با استانداردهای اجرائی بسیار تخصصی متناسب با ویژگی مجموعه خود مطابقت داشته باشد.

 کفپوش اپوکسی کانداکتیو صنعتی
کفپوش صنایع علوم و تحقیقات و تکنولوژی

 

کفپوش صنایع هوایی و خودرو سازی کفپوشی زیبا، مقاوم در برابر سایش و فرسودگی و یکی از سیستم های صنعتی و نیز دکوراتیو پر ترافیک ما می باشد.

 کفپوش مقاوم صنعتی
کفپوش صنایع هوایی و خودرو سازی

کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی می بایست در محیطی با رطوبت دائمی، نوسان دمایی زیاد و فشار بالا در برابر خوردگی ناشی شرایط اسیدی و قلیایی پایدار و مقاوم باشد.

"

کفپوش بتن سخت صنعتی روکشي بسیار سخت و مقاوم از جنس خود بتن می باشد که موجب افزایش مقاومت لازم در برابر تنش ها، سايشها، مواد خورنده و حلال ها، تغيرات دمایی و ساير عوامل فرسايشی گشته و از بتن زيرين خود نیز محفاظت کند.

بتن صنعتی
کفپوش بتن سخت رنگی

کفپوش دامپروری و دامپزشکی و لانه حیوانات با توجه به انواع حیوانات و روش های نگهداری آن در یک چیز مشترک نسبت به ضایعات حیوانی، جذب بو، مواد رنگی و پاک کننده های خورنده مورد استفاده برای بهداشت، مقاوم و نفوذ ناپذیر می باشد.

"

کاشی و سرامیک ضد اسید و باز از جمله پر کاربرد ترین و مورد توجه ترین پوشش های محافظتی ســطوح میباشند كه با توجه به شــرایط محیط در صنایع مـختلفی كه در معرض مـواد شـــیمیایی خـورنده اسیدی و بازی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش ضد اسید

کفپوشهای صنعتی اکسون

فهرست