کفپوش رستوران

کفپوش رستوران شرکت آکسون سازه آراد دارای زیبایی، دوام و مقاومت سایشی بسیار بالا و ضد  لغزندگی میباشد. به سادگی تمیز شده، در صد ها رنگ قابل ارائه می باشد و همچنین قابلیت طراحی دکوراتیو متناسب با بخش های خاص را دارا می باشد.

پوشش اپوکسی و پلی یورتان دکوراتیو مخصوص کفپوش رستوران علاوه بر زیبایی، دارای دوام، مقاومت بالا در برابر لغزندگی و همچنین سهولت در تمیز کردن هستند و نیاز به هیچ مراقبت ویژه ای پس از نصب ندارند. این زیبایی و جذابیت کفپوش دکوراتیو رستوران با استحکام صنعتی، در گستره ای از رنگ ها در دسترس بوده و شما می توانید اشکال، بافت و طرح های ویژه ای بر روی کف بتنی به کار برده تا الگوهای تزئینی و یا حتی رستوران خود را در زیر پوشش اپوکسی روشنی به کار گیرید.

 

کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy10 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy11 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy12 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy1 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy8 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy7 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy6 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy5 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy3 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy1 کفپوش اپوکسی و پلی یورتان رستوران_Copy2

0
فهرست