لاک اپوکسی

لاک اپوکسی از ترکیب دو بخش رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمینی بدست می آید. با توجه به چسبندگی فوق العاده لاک اپوکسی به سطوح مختلف از جمله بتن، سنگ، چوب و …، و عدم جذب هر گونه آلودگی ( گریس، روغن، دوده و غیره ) و مقاومت عالی در برابر حلال ها، سود و اسید، این پوشش از سطوح زیرین خود کاملا محافظت کرده و مانع از هر گونه آسب پذیری می گردد.

در هر ساختمان و تاسیساتی برخی نواحی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند نیاز به حفاظت بیشتر از کف دیده می شود. کفپوش راهروها، راه پله ها، سرویس های بهداشتی، بام و فضاهای پشت یک ساختمان، بدون محافظت، خود در معرض خطر می باشند. لاک شفاف اپوکسی کاملا بی رنگ و شفاف بوده، به نحوی که پس از اعمال آن بر روی سطح، نقش ها و طرح های لایه های زیرین کاملا واضح و مشخص می باشد. با توجه به قابلیت لاک اپوکسی در افزایش مقاومت سایشی، در بسیاری صنایع مختلف از جمله در صنایع ساختمان، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع چاپ و کاغذ، سوله و انبار دیگر کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

پوشش ورنی اپوکسی آکسون سازه آراد دارای دوام استثنایی و بسیار عالی برای محفاظت از سطوح می باشد. لاک اپوکسی ما کاملا بدون پودر و بی رنگ بوده و با امکان اضافه کردن حروف، آرم، الگوها و اشکال دیگر قابل اجرا می باشد. با اعمال لاک اپوکسی ضمن جلوگیری از ایجاد غبار ناشی از تردد و جذب هر گونه آلودگی، سطحی بسیار زیبا و جذاب نیز خواهیم داشت.

0
فهرست