کفپوش دکوراتیو

کفپوش دکوراتیو شرکت آکسون سازه آراد ترکیبی از مقاومت و زیبایی مورد نیاز شما را ارائه می دهد. به نحوی که هم می تواند تردد ثابت بارهای سنگین نقطه ای را تحمل کند و هم با ایجاد پوشش رنگ محافظ نهایی بصورت مات و یا براق از ساییدگی و پارگی سطوح جلوگیری کرده و پاسخگوی انواع سلیقه ها باشد.بنابراین شما همچنان از سطحی چشم نواز و به همان نسبت با دوام بهره مند خواهید شد. این کفپوش ها ضمن داشتن زیبایی مورد نظر دارای کارایی و ماندگاری بسیار بالایی می باشد.

پوشش اپوکسی و پلی یورتان دکوراتیو و مقاوم مراکز تجاری و تفریحی و مسکونی علاوه بر زیبایی، دارای دوام، مقاومت بالا در برابر لغزندگی و همچنین سهولت در تمیز کردن هستند و نیاز به هیچ مراقبت ویژه ای پس از نصب ندارند. این زیبایی و جذابیت کفپوش های تجاری و تفریحی با استحکام صنعتی، در گستره ای از رنگ ها در دسترس بوده و شما می توانید اشکال، بافت و طرح های ویژه ای بر روی کف بتنی به کار برده تا الگوهای تزئینی و یا حتی آرم شرکت خود را در زیر پوشش اپوکسی روشنی به کار گیرید.

سیستم های کفپوش اپوکسی و پلی یورتان دکوراتیو و سایر مواد صمغی به اثبات می رسانند که علت زیبایی تنها پوشش های عمیق نمی باشند. کفپوش دکوراتیو سخت و مقاوم است و بسته به ساختار کف و نیازهای مجموعه شما می تواند تا “۴/ ۱ ضخامت یا بیشتر بر روی سطح مناسب اعمال گردد.

کفپوش دکوراتیو اکسون ضمن تزئین خیره کننده خود با دارا بودن مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و سایش به مانند سیستم کفپوش اپوکسی و پلی یورتان صنایع سنگین موثر میباشد.

ویژگی کفپوش دکوراتیو

کفپوش دکوراتیو داراری سطوحی بی درز که کاملا از معاهدات و قوانین علوم بهداشتی پیروی می کند. کفپوش دکوراتیو دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده در آژانس حفاظت محیطی می باشد. کفپوش دکوراتیو پوشش یکپارچه کف و دیوار ایجاد می کند. کفپوش دکوراتیو در برابر پارگی و پکیدگی مقاوم میباشد. کفپوش دکوراتیو به سهولت تمیز شده و در برابر حلال ها و ضد عفونی کننده ها و دیگر مواد شوینده شیمیایی مقاوم می باشد. کفپوش دکوراتیو کاملا امن و ضد لغزندگی است و لایه ی پوشش نهایی آن در جذب مواد مقاوم است.

انواع کفپوش دکوراتیو

کفپوش تجاری و تفریحی : کفپوش دکوراتیو زیبا، با دوام، مقاوم در برابر لغزندگی، و سهولت در تمیز کردن آن، یکی از دغدغه هایی است که مدیر هر مجتمع تجاری، اداری، مرکز خرید، فروشگاه خرده فروشی و … رویای آن را در سر دارد.

کفپوش دکوراتیو
کفپوش تجاری و تفریحی

کفپوش دکوراتیو

کفپوش صنعت گردشگری و هتل داری : امروزه در صنعت گردشگری و هتل داری، کفپوش ها مورد توجه بسیاری از بزرگان صنعت ساخت بنا های توریسمی می باشد. سیستم های کفپوش دکوراتیو در رستوران ها و مهمان پذیر هایی که قابلیت طراحی دکوراتیو متناسب با مکان های خاص را داشته باشند مورد توجهی خواص می باشند.

کفپوش دکوراتیو
کفپوش صنعت گردشگری و هتل داری

کفپوش دکوراتیو

کفپوش محیط آموزشی : کفپوش ها در مدارس ابتدایی و دانشگاه ها همواره ترافیک ثابتی را تحمل می کند. از ویژگی های پنهان یک سیستم کفپوش دکوراتیو با عملکرد بالا تعداد سال های دوام آن، و حس زیبایی شناسی آن است. فضاهای مورد استفاده دانش آموزان و کارکنان از عادات مطالعه موفق پشتیبانی کرده و سیستم کفپوش مناسب نیز می تواند به این مقوله کمک کند.

کفپوش دکوراتیو کفپوش محیط آموزشی

کفپوش دکوراتیو

لاک پلی یورتان : ورنی پلی یورتان با توجه به چسبندگی فوق العاده زیاد به سطوح مختلف از جمله سنگ، بتن، چوب و …، و عدم جذب هر گونه آلودگی ( گریس، روغن، دوده و … )، و مقاومت عالی در برابر حلال ها، سود و اسید، از سطوح زیرین خود کاملا محافظت می کند. این لاک کاملا ضد خش میباشد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش هیچگونه تغییر رنگی در لایه های زیری کف بوجود نمی آید.

کفپوش دکوراتیو
لاک پلی یورتان

لاک اپوکسی : این پوشش کاملا بی رنگ و شفاف بوده، به نحوی که پس از اعمال آن بر روی سطح، نقش ها و طرح های لایه های زیرین کاملا واضح و مشخص بوده و مخصوص فضاهای داخلی ( indoor ) می باشد. با توجه به قابلیت در افزایش مقاومت سایشی، لاک اپوکسی در بسیاری صنایع مختلف از جمله در صنایع ساختمان، صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع چاپ و کاغذ، سوله و انبار دیگر کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش دکوراتیو
لاک اپوکسی

کفپوش چند منظوره دکوراتیو: در هر ساختمان و تاسیساتی برخی نواحی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند نیاز به حفاظت بیشتر از کف دیده می شود. کفپوش راهروها، راه پله ها، سرویس های بهداشتی، بام و فضاهای پشت یک ساختمان، بدون محافظت، خود در معرض خطر می باشند.

کفپوش دکوراتیو
کفپوش چند منظوره

0
فهرست