درباره ما

شرکت آکسون سازه آراد به پشتوانه تیمی متخصص و تجربه ای گران با تولید مناسب ترین و با کیفیت ترین محصولات، مشاوره فنی، و اجرای تخصصی در ضمینه کفپوش های پارکینگی، صنعتی، ورزشی و دکوراتیو، رنگ ها و پوشش های محافظ سطوح و انواع محصولات تخصصی بتن دارای نقشی بسیار موثر در بهینه سازی، مقاوم سازی و زیبا سازی سازه های مدرن میباشد.

از آنجا که هر سازه ای از آغاز ساخت و در طول مدت بهره برداری آن همواره تحت تاثیر شرایط محیطی و یا عوامل انسانی در معرض سایش و خوردگی و در نتیجه فرسایش و تخریب قرار می گیرد، و اگرچه بیشترین سایش و خوردگی در سطوح رخ می دهد و زیبایی ظاهر و نما را تحت تاثیر قرار میدهد، اما در بسیاری موارد بعلت استفاده از مواد نامناسب و یا نامرغوب، و یا شیوه ای غیر تخصصی و نادرست در اجرا، خوردگی و فرسایش از درون سازه شروع و به تدریج کل سازه را همچون چهارچوبی موریانه خورده در معرض فروپاشی قرار می دهد، نیاز به رویکردی جدید در تولید مواد اولیه، طراحی و اجرا ضرورت می یابد. از این رو آکسون سازه آراد با افتخار آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری با بزرگان صنایع اعلام می دارد.

در ذیل به بخشی از فعالیت های شرکت به اختصار اشاره می گردد:

کفپوش های پارکینگی

کفپوش پارکینگی در هر مجموعه ای بیشترین کاربری و از طرفی بیشترین استهلاک سطوح را دارا است. کفپوش ها و خصوصا کفپوش پارکینگ ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری ازجمله بخشهایی است که مورد توجه خاص مهندسان و طراحان نو اندیش می باشد. از این رو کفپوشی که علاوه بر داشتن مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالا، قابلیت آب بندی و ضد لغزندگی و غیره، امکان طراحی و رنگ بندی بسیار متنوع را دارا است، می تواند از منظر زیبا سازی نیز پوشش دهنده انواع سلیقه ها باشد.

( کفپوش اپوکسی پارکینگی

کفپوش اپوکسی پارکینگ پوششی سخت و راه حلی پایدار برای پارکینگ انواع ساختمان ها اعم از مسکونی، اداری و تجاری می باشد. “کفپوش اپوکسی پارکینگی بصورت یکپارچه و بدون درز قابل اجرا است و با چسبندگی فوق العاده روی سطوح بتن، فلز و غیره به کارایی بالا و جذابیت بیشتر سطح می افزاید. این کفپوش در برابر مواد شیمیایی، شرایط بد آب و هوایی، گرما و سرما، اشتعال، قارچ و باکتری مقاوم می باشد. به سهولت تمیز شده و نگهداری از آن بسیار ارزان و ساده می باشد. از این رو یکی از بهترین گزینه ها برای “کفپوش پارکینگ” می باشد.

کفپوش پلی یورتان پارکینگی

کفپوش پلی یورتان پارکینگی  دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی بوده و کاملا ضد خش میباشد و به علت مقاومت در برابر نور فرابنفش ( Anti UV ) هیچگونه تغییر رنگی در آن بوجود نمی آید، و به سیستم کفپوش پارکینگی روباز ( external car parking flooring systems ) مشهور می باشد.

کفپوش بتن سخت رنگی

کفپوش بتن سخت رنگی پارکینگی ( هارد بتن ) مقاومترين، سخت ترين، با دوام ترين ودر عين حال مقرون به صرفه ترین پوششی است که همواره موره توجه بزرگان صنعت ساختمان بوده است

کفپوش ورزشی پلی یورتان

کفپوش سالن ورزشی چند منظوره

کفپوش باشگاه بدنسازی و آمادگی جسمانی

کفپوش زمین تنیس / tennis court

کفپوش تارتان پیست های دو و میدانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست