کفپوش ورزشی

کفپوش سالن هندبال

کفپوش ورزشی

کفپوش ورزشی یکپارچه و رولی شرکت آکسون سازه آراد به علت مطابق بودن با استاندارد های جهانی و دارا بودن کیفیت بالا، برای انواع ورزش های مختلف در تمام شرایط آب و هوایی ممکن در سراسر جهان به خوبی شناخته شده است. مقاومت کامل در برابر لغزیدن و همچنین مقاومت بسیار عالی در برابر سایش کفپوش های ورزشی اکسون را گزینه ای مناسب برای بسیاری از شته های ورزشی ساخته است. به علت دوام بالا و ویژگی الاستیکی این سیستم کفپوش های ورزشی برای همه نوع ورزش استفاده می گردد. انعطاف پذیری و جذب ضربه در کفپوش ورزشی به حدی است که از آسیب پذیری ورزشکاران جلوگیری می کند. کفپوش های ورزشی آکسون سازه آراد مناسب انواع کاریری ها در فضاهای داخلی و خارجی (سرپوشیده و روباز) از جمله در سالن ورزشی فوتسال، سالن هندبال، سالن بسکتبال، سالن والیبال، باشگاه ایروبیک، باشگاه ژیمناستیک، باشگاه پینگ پنگ، سالن بدنسازی، سالن های های غذاخوری مدارس و دیگر فضاهای چند منظوره می باشد.

کفپوش ورزشی پلی یورتان اکسون بصورت یکپارچه و بدون درز قابل اجر میباشد. چسبندگی فوق العاده ای روی سطوح بتنی، سنگ، سرامیک، آسفالت و غیره داشته و در برابر حلال ها، مواد شوینده و شیمیایی، قارچ و باکتری و اشتعال مقاوم میباشد. به سهولت تمیز شده و نگهداری آن نیز بسیار ارزان و ساده می باشد. جهت خط کشی و طراحی بر روی کفپوش ورزشی اکسون از موادی همجنس استفاده گردیده و در رنگ های مختلف مطابق با سلیقه کارفرما قابل اجرا می باشد.

قابلیت های کفپوش ورزشی:

کفپوش های ورزشی آکسون سازه آراد مطابق استاندارد DIN دارای بالاترین میزان نیرو در جذب ضربه بوده و درای قابلیت برگشت پذیری سریع توپ میباشد. کفپوش یکپارچه ورزشی سطحی کاملا مسطح داشته و دارای خاصیت آنتی باکتریال ثبت شده می باشد. کفپوش های منحصر بفرد ورزشی ما در برابر نیروهای دینامیکی و استاتیکی مقاومت بسیار خوبی دارشته و به دلیل اصطکاک و گیرایی بالا از سر خوردن و آسیب دیدن ورزشکاران جلوگیری میکند.

کفپوش ورزشی
کفپوش سالن ورزشی
کفپوش ورزشی
کفپوش باشگاه بدنسازی

کفپوش زمین تنیس / tennis court

axaco.ir - کفپوش زمین تنیس 16
کفپوش زمین تنیس / tennis court
کفپوش ورزشی
کفپوش تارتان

0