کفپوش صنعتی

کفپوش صنعتی

کفپوش صنعتی هر مجموعه ای متناسب با نوع صنعت متفاوت بوده و قطعا یک نوع آن به تنهایی برای همه نوع صنایع مناسب نمی باشد. به عنوان مثال کفپوش اتاق تعویض لباس کارمندان مجموعه صنعتی، تا حد زیادی در ترکیب و زیبایی شناسی در تضاد با کفپوش صنعتی مقاوم در برابر اسید و درجه حرارت و رطوبت بالای یک اتاق باتری در واحد تولید می باشد.

فرسودگی و استهلاک، ساییدگی و خراشیدگی ناشی از استفاده روغن ها و دیگر مشخصه های شیمیایی در بسیاری از کارخانجات تولیدی ضرورت استفاده از کفپوشی صنعتی که در برابر شستشو و استعمال پایدار و مقاوم باشد را ایجاد می کند. کفپوش صنعتی ساختمان ها و تاسیسات تولیدی نیازمند آن است که هم در مقابل مواد شیمیایی مقاوم باشد و هم به سادگی تمیز گردد. کفپوش های صنعتی آکسون سازه آراد همه این نیاز ها را تحقق خواهد بخشید.

پپیشنهادات و راه حل های صنعتی ما را جستجو کنید تا برخی از ایده های کفپوش صنعتی مفید برای کاربری های مختلف خود را مشاهده کنید، و یا اجازه بفرمایید یکی از کارشناسان ما برای طراحی یک سیستم کفپوش صنعتی منحصر به فرد متناسب با شرایط و بودجه شما را همراهی کند.

خواه شما برای بیمارستان، کارخانه فرآوری مواد غذایی، فروشگاه مواد غذایی، آزمایشگاه و غیره نیاز به کفپوش صنعتی داشته باشید و یا در هر محیط دیگر، ما راه حل و پوششی مناسب نیاز شما را ارائه خواهیم داد.

کفپوش صنعتی

انواع کفپوش صنعتی

کفپوش بهداشتی باید به نحوی طراحی، فرموله و اجرا گردد که با شرایط سخت و تردد بسیار زیاد محیط هایی که به صورت تمام وقت (شبانه روز) در حال استفاده می باشد تطبیق داشته باشد .

 کفپوش صنعتی
کفپوش بهداشتی

کفپوش صنعتی

کفپوش  کارخانجات تولیدی شرکت آکسون سازه آراد در برابر فرسودگی و استهلاک، ساییدگی و خراشیدگی، استفاده از روغن ها و دیگر مشخصه های شیمیایی پایدار و مقاوم می باشد.

 کفپوش صنعتی
کفپوش صنعتی کارخانجات تولیدی

کفپوش صنایع علوم و تحقیقات و تکنولوژی باید علاوه بر مزیت امنیت بهداشتی ( آنتی باکتریال ) و اجرای آسان با استانداردهای اجرائی بسیار تخصصی متناسب با ویژگی مجموعه خود مطابقت داشته باشد.

 کفپوش صنعتی
کفپوش صنایع علوم و تحقیقات و تکنولوژی

کفپوش صنعتی اکسون

کفپوش صنایع هوایی و خودرو سازی کفپوشی زیبا، مقاوم در برابر سایش و فرسودگی و یکی از سیستم های صنعتی و نیز دکوراتیو پر ترافیک ما می باشد.

 کفپوش صنعتی
کفپوش صنایع هوایی و خودرو سازی

کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی می بایست در محیطی با رطوبت دائمی، نوسان دمایی زیاد و فشار بالا در برابر خوردگی ناشی شرایط اسیدی و قلیایی پایدار و مقاوم باشد.

 کفپوش صنعتی
کفپوش صنایع غذایی و آشامیدنی

کفپوش بتن سخت صنعتی روکشي بسیار سخت و مقاوم از جنس خود بتن می باشد که موجب افزایش مقاومت لازم در برابر تنش ها، سايشها، مواد خورنده و حلال ها، تغيرات دمایی و ساير عوامل فرسايشی گشته و از بتن زيرين خود نیز محفاظت کند.

 کفپوش صنعتی
کفپوش بتن سخت رنگی

کفپوش دامپروری و دامپزشکی و لانه حیوانات با توجه به انواع حیوانات و روش های نگهداری آن در یک چیز مشترک نسبت به ضایعات حیوانی، جذب بو، مواد رنگی و پاک کننده های خورنده مورد استفاده برای بهداشت، مقاوم و نفوذ ناپذیر می باشد.

 کفپوش صنعتی
کفپوش دامپروری و دامداری

کاشی و سرامیک ضد اسید و باز از جمله پر کاربرد ترین و مورد توجه ترین پوشش های محافظتی ســطوح میباشند كه با توجه به شــرایط محیط در صنایع مـختلفی كه در معرض مـواد شـــیمیایی خـورنده اسیدی و بازی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش اپوکسی اکسون